EVEREST reality.sk s.r.o. Byty - Domy - Pozemky
EVEREST reality.sk s.r.o. Predaj - Kúpa - Prenájom
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
-
  €
-
m2

O nás

Spoločnosť EVERESTREALITY.sk s.r.o. so sídlom v Spišskej Novej Vsi je kontinuálnym pokračovateľom právnických a fyzických osôb, ktoré pôsobia na trhu v obchode, službách a stavebníctve od roku 2004.

Hlavným dôvodom, prečo vznikla naša obchodná spoločnosť, je etablovannie sa na trhu s realitami v rámci celého územia Slovenskej republiky. Náš obchodný program má za úlohu zaplniť medzeru na trhu a ponúknuť kvalitný servis a služby hlavne pri sprostredkovaní predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností cestou otvorenej spolupráce v podnikateľskom prostredí realitnej činnosti.

Naša spoločnosť spĺňa všetky prísne zákonné legislatívne požiadavky potrebné pre legálne a zodpovedné riadenie a vedenie realitnej kancelárie. Ako certifikovaní realitní poradcovia sme pristúpili k ETICKÉMU KÓDEXU REALITNÉHO PORADCU. Pravidelne sa zúčastňujeme školiacich programov v rámci legislatívnych zmien v právnych a daňových predpisoch, ktoré sú úzko spojené s realitnou činnosťou.

S našim obchodným potenciálom sme vstúpili na trh, aby sme ponúkli nové prvky pri vyhľadávaní nehnuteľností a záujemcov o kúpu a dosiahli najvyššiu kvalitu našich poradcov.
 


Našim hlavným cieľom je 
dobyť najvyšší vrchol realitnej služby a servisu 
s maximálnou právnou ochranou.